2023.08.21 godz. 15:07 Wrocław, Dolnośląskie

umowa na czas określony i lojalnoścówka

Wyjaśnienie sytuacji

Czy w przypadku kiedy mam umowe o prace na czas określony 30.12.2023. To przed końcem umowy musze napisać wypowiedzenie czy wystarczy tylko poinformować pracodawce o tym że nie podpiszę kolejnej umowy. Podczas trwania obecnej umowy o prace do grudnia mam dołączona lojalke za kurs, czy w przypadku nie przedluzenia umowy o prace lojalka dalej obowiazuje i bede musial zwrocic czesc kosztow za szkolenie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Sie 2023 17:42

Dzień dobry, wystarczy samo oświadczenie o braku chęci przedłużenia. Proszę o skan umowy bo wszystko wskazuje, że jest to umowa o podnoszenie kwalifikacji zawodowych e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl