2022.06.10 godz. 19:36 Rzeszów, Podkarpackie

Umowa najmu lokalu mieszkalnego - wątpliwości

Wyjaśnienie sytuacji

Podczas rozmowy przy podpisywaniu umowy na czas określony właściciel zapewniał mnie iż możliwym jest wypowiedzenie umowy z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, po podpisaniu umowy i przeczytaniu jej raz jeszcze na spokojnie, w paragrafach znajduje się tylko informacja o tym że w sytuacji gdy znajdę na swoje miejsce kogoś będę musiał zapłacić 300 zł kary ponadto jest również zapis iż będę zmuszony uiścić czynsz za pozostałe miesiące (umowa zawarta w dniu 10.06.2022 do 30.09.2022). Martwię się o te zapisy czy mógłbym prosić o poradę co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2022 11:56

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019