2022.07.21 godz. 16:35 Łódź, Łódzkie

Umowa z architektem. Ciche zmiany, czy można coś z tym zrobić?

Wyjaśnienie sytuacji

Podczas pierwszej wizyty z panią architekt ustaliliśmy warunki umowy oraz wynagrodzenie. Dostaliśmy potwierdzenie na email co będzie obowiązywać i za jaką kwotę. Odpisaliśmy na email, że akceptujemy warunki. Na kolejnym spotkaniu podpisywaliśmy umowę I okazało się, że architekt usunął z umowy jeden punkt który w pierwszych ustaleniach i w wycenię na email był zawarty. Niestety tego się nie dopatrzyliśmy i podpisaliśmy umowę. W trakcie załatwiania spraw architekt zażądał extra wynagrodzenia za oczyszczalnie (w ustaleniach byla zawarta i dostalismy ja na wycenie, na umowie została usunięta).

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2022 17:45

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.