2023.03.30 godz. 11:30 Siechnice, Dolnośląskie

Umowa z klauzula zrezygnowania z roszczeń po kupnie samochodu a wady ukryte

Wyjaśnienie sytuacji

Tydzień temu kupiliśmy ( od przedsiębiorcy) samochód który miał być 100% sprawny. W umowie jest podpunkt w którym rezygnujemy z roszczeń w przypadku wad ukrytych. Po oddaniu auta do mechanika aby sprawdził i wymienił podstawowe rzeczy, okazało się że silnik był kiedyś remontowany a teraz koszty jego naprawy sięgają rzędu 10tys. Czy mamy prawo dochodzić swoich praw mimo tego podpunktu?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Mar 2023 15:03

Dzień dobry. Tak. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl