2024.01.30 godz. 15:43 Warszawa, Mazowieckie

uszkodzenie auta i nieprzynanie się do winy mimo zeznań świadka, brak działania policji

Wyjaśnienie sytuacji

Mam świadka, który widział jak uszkodzono mój pojazd, sprawca początkowo przyznał się,następnie zmienił zdanie. Sprawa zgloszona na policje, która nic z tym nie robi od 3 miesięcy, brak odp na telefony i maile, skarga równiez nie wykazała nieprawidłowości w działaniu, ubezpieczyciel odmawia wypłaty z uwagi na brak notatki policyjnej, poza zeznaniami świadka jasne dowody na udział sprawcy w zdarzeniu. Nie mogę uzyskać od policji żadnej informacji

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2024 16:37

A jakie jest pytanie do sprawy?