2024.05.21 godz. 10:13 Bolesławice, Pomorskie

uszkodzenie stawu łopatkowo-ramiennego/ zwolnienie od 01-01-2024

Wyjaśnienie sytuacji

Szanowni Państwo, w dniu 25.12.2023 r. uległam wypadkowi na terenie Holandii. Wypadek miał miejsce w mieszkaniu , które jest udostępnione mojemu partnerowi przez agencję pracy. W w/w dniu spadłam ze schodów z około 2m, co spowodowało uszkodzenie stawu łopatkowo-ramiennego. Do dnia dzisiejszego jestem na zwolnieniu lekarskim. Z uwagi na zaistniałą sytuację, piszę do Państwa z zapytaniem dot. odszkodowania. Będę wdzięczna za niezwłoczną odpowiedź. Z wyrazami szacunku, Joanna Kuligowska

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Maj 2024 10:55

O jakiego rodzaju odszkodowanie Pani pyta i przede wszystkich od jakiego podmiotu chciałaby Pani odszkodowanie uzyskać?