2022.11.08 godz. 10:25 Juszczyn, Małopolskie

Utrudnianie kontaktu telefonicznego z dziecmi.

Wyjaśnienie sytuacji

Od lipca nie mam kontaktu z najmlodsza corka poniewaz podejzewam ze jej telefon zostal zabrany przez jej ojca lub moja byla tesciowa. Gdyz nie chca aby rozmawiala ze mna. Proby kontaktu telefonicznego z bylym mezem tez nie daja zadnego skutku nie odpowiada na zadne wiadomosci. Co w takiej sytuacji zrobic?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lis 2022 14:11

O ile nie ma Pani ustalonych kontaktów z dzieckiem, konieczny jest wniosek o ustalenie takich kontaktów. O utrudnianie będzie Pani mogła mówić w momencie, gdy ojciec dziecka nie będzie realizował postanowień sądu w zakresie kontaktów z dzieckiem.