2024.03.23 godz. 16:22 Wodzisław Śląski, Śląskie

Uzyskałem od Sądu rejonowego w Gliwicach postanowienie dotyczące nakazu zapłaty w kwocie 500 zł od matki małoletniej

Wyjaśnienie sytuacji

Matka małoletniej od kilku lat stosuje tak zwaną alienację rodzicielską dlatego wysłałem do Sądu rejonowego w Gliwicach wniosek o zagrożenie nakazem zapłaty za niewykonanie kontaktów z dzieckiem. 22 marca 2024 roku Sąd rejonowy w Gliwicach wydał postanowienie które brzmi " zagrozić uczestniczce postępowania Justynie Noskiewicz nakazaniem zapłaty na rzecz wnioskodawcy Roberta Noskiewicz sumie pieniężnej wysokości 500 zł za każde naruszenie kontaktów z małoletnią. Moje pytanie brzmi co teraz w momencie gdy matka dalej nie będzie realizowała kontaktów? Muszę kolejny raz iść do sądu?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Kwi 2024 14:03

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.