2020.08.07 godz. 13:35 Kraków, Małopolskie

Odrzucenie spadku

Wyjaśnienie sytuacji

W 2015 r. dowiedziałam się, -zé mój brat umarł- sąd krakowski przysłał mi list, - zostawił mi ok. 40 tys. zł długu z tytułu czynszu. Ja wraz z moimi dorosłymi córkami odrzuciłysmy spadek przed konsulem w Budapeszcie. Od tego czasu ta sprawa się ciągnie, co mam zrobić, zeby był tego koniec. Nie chcemy tego długu, i nie mogłabym go płacić. Mój brat zmarł w 2011r, nie miał rodziny, z mieszkania wykwaterowano go w 2010r. Ja mieszkam na Węgrzech od 1987 r

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Sie 2020 20:03

Dzień dobry, co oznacza, że sprawa się ciągnie?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)