2019.07.18 godz. 10:46 Warszawa, Mazowieckie

złamanie reki

Wyjaśnienie sytuacji

W czerwcu leżałam w szpitalu. Centrum Onkologii. Na mokrej podłodze złamałam sobie rękę. Do tej pory nie otrzymałam od dyrektora odpowiedzi na pismno które złożyłam 18.06.2019. Co robić? Wiem, ze nalezy mi sie odszkodowanie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lip 2019 15:03

Szanowny Panie! Z opisu wynika, iż Pana roszczenie może być uzasadnione. Szpital ponosiłby w tym zakresie odpowiedzialność deliktową za Pana złamaną rękę. W pierwszej kolejności należy zbadać jakimi dowodami w sprawie Pan dysponuje, ponieważ to Pan będzie musiał wykazać zaistniałą szkodę. Po przeprowadzeniu analizy stanu faktycznego będę mógł udzielić Panu informacji jakie należy podjąć kroki prawne w celu wyegzekwowania odszkodowania. Proszę o podanie większej ilości szczegółów dotyczących Pana sprawy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)