2024.01.18 godz. 21:01 Warszawa, Mazowieckie

Jak jest termin zwrotu środków?

Wyjaśnienie sytuacji

W dniu 18.10.2023 odstąpiłam od umowy którą zawarłam ze szkołą tańca w dniu 02.09.2023 . Umowa była roczna i opłacona z góry za cały okres trwania. Przy podpisywaniu wypowiedzenia powiedziano mi że zwrot środków dostanę "niedługo" i niestety obowiązują mnie dwa pełne miesiące wypowiedzenia za które nie zostaną mi zwrócone środki. W dniu 18.01.2024 nadal nie dostałam obiecanych środków. Czy usługodawcę obowiązuje jakiś konkretny termin do kiedy powinien zwrócić kwotę? Czy w przypadku czekania już 3 miesiąc mogę również ubiegać się o zwrot kosztów za te dwa miesiące wypowiedzenia?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sty 2024 13:22

Trzeba zapoznać się z umową aby odpowiedzieć na to pytanie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)