2021.04.16 godz. 18:15 Warszawa, Mazowieckie

W jaki sposób mogę odzyskać pieniądze które pożyczyłam osobie nie mając żadnej podpisanej umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Pożyczyłam znajomej pieniądze bez podpisywania żadnej umowy. Ona mnie ich nie zwróciła, cały czas twierdzi ze w następnym tygodniu , w następnym miesiącu . Już minęło prawie dwa lata od momentu pożyczania . Udowodnienia tego ze jej pożyczyłam mam tylko na messendrzerze . Co mam robić żeby odzyskać swoje pieniądze w najkrótszym terminie ??

Odpowiedzi prawników:

Mediator

Paweł Kujawa

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Kwi 2021 18:48

Dzień dobry, oczywiście, że można rozpocząć czynności zmierzające do odzyskania pożyczki jednak na początku proponowałbym skorzystać z usług mediatora. Z poważaniem Paweł Kujawa