2020.02.11 godz. 19:29 Ostrołęka, Mazowieckie

W jaki sposób nakłonić do wypłacenia pieniądzy.

Wyjaśnienie sytuacji

Sklep z antykwariatem nie wywiązał się z umowy komisijnej. Umowa podpisana dwa lata temu. Towar sprzedany rozliczenia niema. Dzwonienie, pisanie e-mail nic nie daje. W jaki sposób można ich nakłonić do wypłacenia pieniędzy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Wołczkiewicz

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2020 11:45

Radzę wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty. W dalszej kolejności pozostaje już tylko droga sądowa.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)