2023.03.20 godz. 17:54 Radomsko, Łódzkie

AUTOMATY DO GRY

Wyjaśnienie sytuacji

W kwietniu tylko kwietniu 2013 roku podnajmowalem 2m2 firmie wstawiającej automaty. W roku 2023 jestem wzywany jako oskarżony z art 107 par 3 kks. Czy mogę byś sadzony według bieżącego prawa skarbowego jeśli na rok 2013 go nie było. Po jakim czasie US nie może na mnie nałożyć kary finansowej? Jak się przed tym bronić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Mar 2023 13:58

Jeśli jest Pan zainteresowany obroną, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl