2022.06.16 godz. 20:17 Szprotawa, Lubuskie

Jak zrobić przepis aktu notarialnego.

Wyjaśnienie sytuacji

W maju bieżącego roku wraz z partnerem zakupiliśmy mieszkanie. Z przyczyn osobistych doszło do rozpadu związku. Mieszkanie zostało zakupione za gotówkę, 100tyś zł. W akcie notarialnym mój były partner ma 25% wkładu własnego. Na ten moment posiadam gotówkę, aby go spłacić natomiast nie wiem gdzie się udać, abym widniała w akcie notarialnym jako jedyny właściciel mieszkania (przy jednoczesnym przekazaniu należytych 25proc.) Czy akt notarialny będzie trzeba spisać od nowa oraz ponieść kolejne koszta - podatek od wzbogacenia?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:42

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)