2023.09.26 godz. 19:32 Węgrów, Mazowieckie

Windykacja rachunków za prad

Wyjaśnienie sytuacji

W październiku 2022 roku zamknąłem swoją firme z siedziba w lokalu wynajętym od SM.Od października 2022 roku lokal zaczela wynajmować inna firma.Problem dotyczy rozliczenia rachunków za prąd.Jest protokół przekazania lokalu.Jest spisany licznik prądu pod którym podpisały się wszystkie strony.Umowe z PGE przepisaliśmy na nowego najemcę.Jednak moja firma miała do stycznia 2023 roku podpisana umowę dostawy prądu z AXPO.Nowy wynajmujący na koszt mojej zamkniętej już firmy nabił prądu na 7 tys złotych.Jak odzyskać te pieniądz?Faktury są na moją zamknięta firmę,nowy najemca obmywa rece

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Wrz 2023 09:58

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z kancelarią. Proszę o przesłanie całości dokumentacji na email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)