2024.01.11 godz. 19:52 Ostrołęka, Mazowieckie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

W skrócie. Rozwiedziona 5lat temu przyznane alimenty400zl na syna. Drugi raz wyszlam za maz.Były mąż płacił jak chciał potem już przestał płacić komornik po roku czasu sciagnol za pomocą pracodawcy. On zucil pracę poszedł do innej i znów nie płaci od sierpnia. Moje pytanie brzmi czy jest sens składania wniosku do sądu o podwyższenie alimentów byłemu mężowi?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Sty 2024 22:35

Dzień dobry, zdecydowanie tak. Wcześniej lub później ściągnie Pani zadłużenie alimentacyjne. pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)