2024.02.09 godz. 02:05 Świecie, Kujawsko-pomorskie

Czy potrzebny jest adwokat .

Wyjaśnienie sytuacji

W skrócie zostałem oskarżony o gwałt i podsypanie narkotykami przez najbliższą koleżankę mojej żony . Chciała mnie uwieść nie udało się .. Po 3 dniach zgłosiła gwalt I że oburzyłem ją narkotykami co prawdą nie jest . Mam rozmowy zdjęcia rozmów osób które z nią pisały i jest rozbieżność faktów czyli raz mówiła że nie było gwałtu później że tak . Przy okazji mam dowod na to że naklania swojego świadka do składania fałszywych zeznań. Czy przy twardych dowodach obędzie się bez adwokata Czy lepiej żebym poszukał kogoś natychmiast

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2024 17:39

Gwałt (lub doprowadzenie do innych czynności) to poważne przestępstwo, zagrożone karą pozbawienia wolności od lat 2 do 15. Oczywiście każdy dowod działający na Pana korzyść może byc przydatny, jednakże biorąc pod uwagę wysokość zagrożenia oraz skomplikowaną procedurę, doradzam kontakt z adwokatem. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)