2022.03.04 godz. 14:34 Piła, Wielkopolskie

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Wyjaśnienie sytuacji

W styczniu miałam stłuczkę. Pracuję jako kierowca i zdarzenie było w trakcie pracy. Pan wjechał we mnie i bezdyskusyjnie był winowajcą stłuczki. Złożyłam wniosek do WARTY ubiegając się o odszkodowanie z polisy sprawcy. W związku z wypadkiem miałam nadwyrężony kręgosłup i naruszony mięsień. Musiałam chodzić w kołnierzu i przez miesiąc byłam na zwolnieniu lekarskim od ortopedy. Nadal odczuwam silne bóle, niedługo znów wybieram się do ortopedy. Od Warty otrzymałam odszkodowanie w wysokości 500zł. Chciałabym się od tej decyzji odwołać, jednak nie wiem w jaki sposób to zrobić i co napisać.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Mar 2022 14:49

Odwołania z reguły są mało skuteczne. Rekomenduję drogę sądową.