2021.06.03 godz. 21:03 Krzeszowiec, Świętokrzyskie

Wesele 2021 sierpien

Wyjaśnienie sytuacji

W unique mam klauzule: W przypadku rozwiazania umowy W frieze porozumienia stron, zlecenibiorca zwroci zadatek zleceniodawcy. To samo dotyczy wypadku, gdy niewykonanie umowy przez zlecwniodawce nastapilo wskutek okolicznosci, za ktore zadna ze stron nie ponosi odpowiedzialnosci albo za ktore ponosza odpowiedzialnosc oboe strony. Zleceniobiorca nie ponosi odpowiedzialnosci za niewykonanie lub nienalezyte wykonanie umowy z przyczyn przez siebie niezawinionych , W przypadku zaistnienia sily wyzszej W tym w szczegolnisci bra Czy moge w takim wypadku odstapic od umowy i domagac sie zwrotu zadatku?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2021 15:39

Można na pewno skorzystać ze środków prawnie dostępnych w ramach klauzul przedstawionych w umowie i wystąpić do Sądu wraz z opisem zaistniałych okoliczności celem wyegzekwowania swoich praw najlepiej korzystając z pomocy profesjonalnego prawnika.

Zmodyfikowano dnia: 04 Cze 2021 15:42