2020.07.21 godz. 09:33 Opole, Opolskie

co moge zrobic z sprawa

Wyjaśnienie sytuacji

W wrześniu 2020 r, złożylam wniosek do sadu o zmiane kontaktów ojca z dzieckiem sprawa miala sie odbyc dopiero 17.lutego tego roku ale sie nie odbywała poniewaz ojciec nie odebral listu z sadu , sad odeslal mi wniosek ktory mialam przekazac przez komornika ale komornik nie dostarczyl tego listu i list wrocil do mnie , pare dni temu zadzwonilam do sadu jak wyglada moja sprawa to Pani z sekretariatów powiadomiła mnie ze list zaginął na poczcie, mogłabym dostax odpowiedz co ja moge robic dale w tej sprawie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lip 2020 11:19

Dzień dobry, proszę o doprecyzowanie, który list zaginął? Jeżeli komornik nie był w stanie doręczyć przesyłki, powinna Pani złożyć wniosek do sądu o ustanowienie kuratora dla nieznanego z miejsca pobytu. Czy ojciec dziecka realizuje w ogóle kontakty, skoro nie odbiera korespondencji? pozdrawiam, adwokat Anna Babiak