2022.04.05 godz. 11:35 Zabrze, Śląskie

podwyżka czynszu, zadłużenie

Wyjaśnienie sytuacji

W związku z nieotrzymaniem informacji o podwyżce czynszu przez okres ok. 2 lat regularnie były dokonywane zbyt niskie wpłaty skutkiem czego powstało zadłużenie (pismo otrzymane w dniu 17.03, stanzadłużenia na 31.01). Po kontakcie z administracją lokatorowi została przekazana informacja, że zadłużenie wynosi 4300 PLN (kwota w piśmie to 1715,77 PLN), przy ponownej wizycie lokator został poinformowany, że zostało mu odebrane prawo najmu do lokalu i administracja czeka na uprawomocnienie wyroku dotyczącego eksmisji. Na jaki przepis można się powołać w kwestii utraty prawa najmu (brak wypowiedzeni

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2022 16:59

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)