2024.02.22 godz. 15:17 Łódź, Łódzkie

Wadliwa naprawa pojazdu i jego zatrzymanie

Wyjaśnienie sytuacji

Potrzebuje porady w takiej sprawie. Samochód pojechał 4 stycznia na lawecie do warsztatu. Tam zostało zdiagnozowane że cała skrzynia biegów jest do wymiany. Po dwóch tygodniach samochód został naprawiony za astronomiczny koszt 11700 zł. Po dwóch tygodniach znów zaczęły się problemy ze skrzynią, więc kazano nam przyjechać ponownie na sprawdzenie. Po sprawdzeniu oznajmiono nam iż warsztat popełnił jakiś błąd (użył złego sterownika) i żeby zostawić samochód za 5 dni, tj. 29.01 i odebrać go 31.01, oczywiście na ich koszt. W dniu w którym samochód miał być gotowy, otrzymaliśmy telefon, iż sterowni

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lut 2024 10:38

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl