2023.12.07 godz. 13:27 Zgierz, Łódzkie

Walka o prawa nad siostrą, są 3 siostry które chcą o nią walczyć, siostra ma 13 lat. My 32,30,23.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry,zwracam się z prośbą o pomoc w następującej sprawie chce uzyskać opiekę i prawa nad młodsżą siostrą.Nie jestem w stanie tu opisać całej sytuacji,ponieważ ilość znaków mi na to nie pozwala.Młodsza siostra utknęła w mieszkaniu z rodzicami alkoholikami,toksyczną matką i zmanipulowanym ojcem.Od 2 lat ma zakaz kontaku ze mną,a ostatnio i z drugą siostrą.W domu ma ciągłe awantury przez matkę,która jedyne co robi to pije, pali i siedzi na komputerze,nie pracuje.Dziecko boi się wracać do domu,kontakt ze mną ma potajemny dlatego wiem co dzieje się w domiu,ale sytuacja jest zawiła.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Gru 2023 16:53

Dzień dobry, jeżeli ma Pan/i ochotę, proszę napisać mi wiadomość e-mail na adres: asystent@e-meritum.com.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)