2024.03.21 godz. 17:00 Ruda Śląska, Śląskie

Uchwała wspólnoty mieszkaniowej

Wyjaśnienie sytuacji

We wspólnocie mieszkaniowej podjęto chwałę dot. budowy parkingu na terenie wspólnoty. Dopiero w kolejnej uchwale podjęto temat koniecznej wycinki drzew pod budowę. W związku z tym, że druga uchwała nie zebrała odpowiedniej ilości głosów i nie została uchwalona, mimo że nie odwołuje poprzedniej uchwały, to blokuje jej wykonanie. Czy taka sytuacja jest dopuszczalna? Czy można zaskarżyć lub wskazać jako wadliwą druga uchwałę? Jak można rozwiązać taką sytuację?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Mar 2024 12:38

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)