2022.10.11 godz. 17:13 Poznań-Wilda, Wielkopolskie

Wezwanie do prokuratury na przesluchanie jako podejrzany 286kk

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dostałem wezwanie do prokuratury na przesłuchanie jako podejrzany w sprawie 286kk. Prosze o informacje czy na przesluchanie powinienem udac sie z prawnikiem czy moge poprosic prokuratora o czas na znalezienie prawnika ? Nie wiem kto mnie pozwal jeszcze ani czego dotyczy sprawa.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Paź 2022 13:38

Obecność adwokata byłaby jak najbardziej wskazana (art. 286 kk to tzw. oszustwo).