2023.03.22 godz. 14:29 Łagów, Lubuskie

Wezwanie do zapłaty za fakturę przy braku zakupu usługi

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, W marcu tego roku(6.03) wyraziłem telefonicznie zgodę na wzięciu udzisłu w szkoleniu online z zakresu RODO. Firma wystawiła mi fakturę na moją firmę z terminem 8 dni. Do dzisiaj nie zapłaciłem faktury, ani nie wziąłem udziału w szkoleniu(brak czasu). Dzisiaj dostałem wezwanie. Czy muszę płacić za niewykorzystaną usługę?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Mar 2023 11:08

Dzień dobry, jest możliwość że podczas rozmowy została zawarta umowa. Dal pełnego obrazu konieczne będzie zapoznanie się z otrzymanymi dokumentami - fakturą proforma i Regulaminem. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl