2021.04.15 godz. 23:28 Wrocław-Śródmieście, Dolnośląskie

Widzenia ojca z 3 miesięczna córka z którą do tej pory nie miał kontaktu ponieważ musiał uznać ojcostwo

Wyjaśnienie sytuacji

O jakie mogę starać się widzenia aby sąd pozostal przy mojej decyzji? Były partner wymaga spotkań 3 razy w tygodniu uważam że to jest za dużo jak na tak małe dziecko ponieważ Ma 3 miesiace i jeszcze dużo śpi jak na swój wiek niemowlęcy. O jakie mogę wystąpić widzenia? zaproponował takze co tydzień w soboty ale nie będę miała swojego życia prywatnego ponieważ jestem z Kims innym i tez tego potrzebuje ( czy gdzieś wyjechać czy nawet odpocząć) jak będzie wyglądać jeśli On wystąpi 3 razy w tygodniu a Ja chcialabym co dwa tygodnie na początek dopóki córka nie będzie starsza i komunikatywna?

Odpowiedzi prawników:

Mediator

Paweł Kujawa

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Kwi 2021 19:37

Dzień dobry, po przeczytaniu Pani opisu sytuacji proponuję rozwiązać spór na drodze polubownej na pośrednictwem mediatora. Dobro dziecka jest najważniejsze dlatego też wypracowanie satysfakcjonującego rozwiązania nie narazi dziecka na niepotrzebny stres. Z poważaniem Paweł Kujawa
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)