2022.06.15 godz. 09:49 Szczepanów, Dolnośląskie

Widzenia z dziecmi. Czy mam prawo a on nie ma prawa mi zabraniac spotykania i rozmowy przez telefon z dziecmi.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Do tej pory wychowywalam sama dwoje dzieci przez 10 lat . Jednak po podlamaniu psychicznym zaczelam naduzywac alkoholu po czym z wlasnej woli pojechalam na detoks jednak po powrocie z tamtad po 2 tygodniach znow siegnelam po alkohol mam asystenta rodziny i kuratora. Teraz staram sie o termin do szpitala odwykowego i na ten czas napisalam oswiadczenie ze na czas tymczasowy powiezam opieke ojcu ktory nie ma ograniczonych praw ale ich nie wychowywal. Jednak z dniem kiedy dzieci pojechaly do niego on zabronil mi kontaktu . Jestem trzezwa od tamtego czasu nie pije jednak on i tak nie pozwa.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 10:52

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019