2019.08.12 godz. 20:56 Zagórów, Wielkopolskie

Szkody łowieckie ciąg dalszy

Wyjaśnienie sytuacji

Wiosna br. zadałem pytanie, dotyczące zasadności odmowy szacowania szkód łowieckich na moim terenie i odmowy wypłaty odszkodowania. Uzyskałem opinię Urzędu Marszałkowskiego Woj. Wielkopolskiego, w której jest jasno napisane, ze teren, na którym powstają szkody, nie jest wyłączony z terenu obwodu łowieckiego, a za powstałe szkody odpowiada koło łowieckie.Wysłałem opinię UMWW do koła łowieckiego, mimo upływu 40 dni nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi, nie wpłynęła też na moje konto kwota odszkodowania. Czy zgłaszać skargę do PZL, czy zawiadomienie do prok.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Wojciech Zalewski

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Sie 2019 09:58

Na obecnym etapie obydwie zaproponowane ścieżki postępowania mogą okazać się nieskuteczne. Ponownie zapraszam do współpracy. Mój mail: wezalewski@gmail.com
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 33% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)