2022.02.04 godz. 10:18 Myślenice, Małopolskie

Wada ukryta pojazdu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, 2 miesiące temu sprzedałem auto i dziś odezwał się do mnie kupujący twierdząc że zataiłem wadę ukrytą. Lecz ja niczego nie zataiłem tylko sprzedający od którego ja auto kupiłem okazało się że zataił wadę , to nie jest duża wada i auto normalnie działa pracuje jest sprawne , lecz kupujący żąda ode mnie zwrotu pieniędzy , co mam teraz zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lut 2022 11:05

Proszę pisemnie odpowiedzieć kupującemu uznając wadę i proponując obniżenie ceny, a następnie zgłosić roszczenie dot. wady ukrytej wobec poprzedniego sprzedawcy.