2019.12.06 godz. 18:34 Rawa Mazowiecka, Łódzkie

Zaniedbania matki nad dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. 20listopada 2019r zapadł wyrok co do zaniedbań matki mojego syna nad dzieckiem. Wyrok zawierał ograniczenie częściowe praw do dziecka i kurator dla matki jak i skierowanie na terapię psychologiczna przy sądzie. 27listopada jej mecenas złożyła wniosek o uzasadnienie wyroku. Czemu ma to służyć?. W przebiegu całego postępowania i formowane było ministerstwo sprawiedliwości. Co ja jako ojciec mogę teraz zrobić aby ten wyrok się utrzymał a w trakcie sprawy zostałem oczerniony przez babcie mojego syna gdzie podwazylem zeznania zaś prokuratura przez 6miesiecy nie potrafiła zakończyc śledztwa

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Gru 2019 18:45

Witam, wniosek pełnomocnika o uzasadnienie wyroku, daje możliwość wniesienia przez nią apelacji-do sądu II instancji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)