2023.04.17 godz. 08:23 Mysłowice, Śląskie

Witam 3,04 odbyła się sprawą zaoczna o alimenty Jest wyrok z rygorem natychmiastowej wykonalności Czy taki wyrok musi z e uprawomocnić czy mogę egzekwować juz

Wyjaśnienie sytuacji

czerwca tamtego roku zlozylam wniosek o alimenty sąd w tym roku zaocznie przyznał mi 800 zł alimentów i ojciec dziecka ma nadplacic mi zaległe 7200.00zl Wyrok jest z rygorem natychmiastowej wykonalności czy mogę już domagać się spłaty Od 10 kwietnia ma płacić mi lecz nie dostałam nawet smsa

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Kwi 2023 10:05

dzień dobry, proszę złożyć wniosek do właściwego miejscowo komornika.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)