2022.06.21 godz. 13:00 Kraków, Małopolskie

Windykacja związana z firmą orange

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Była zawarta umowa między mną a firmą Orange na podłączenie internetu domowego. Na przestrzeni kilku miesięcy czekałam na technika, nie było żadnego kontaktu ani że oranga ani że strony techników w temacie podłączenia internetu. Potem perepodpisałam umowę ponownie na podłączenie - ta sama sytuacji. W końcu zrezygnowałam. I teraz tak, czy to było zignorowane i nie brane pod uwagę albo nawet nie wiem co u nich się tam zdarzyło ale dostałam kontakt że slużby windykacyjnej z prośbą o zapłacenie prawie 3000zł za korzystanie z usług orange Jak musze postępować w danej sytuacji? Dziękuję

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Mikołajczak

Poznań-Grunwald, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Cze 2022 10:38

Dzień dobry, w pierwszej kolejności powinna Pani złożyć reklamację, w której opisze dokładnie stan faktyczny sprawy oraz przedstawi dowody wyłączające swoją odpowiedzialność za zapłatę wskazanej kwoty. Z poważaniem r.pr. Michał Mikołajczak, tel.: 692 326 880, e-mail: michal.mikolajczak@mm-kancelaria.com, www.mm-kancelaria.com