2022.03.06 godz. 13:04 Opole, Opolskie

Związek dwóch kobiet

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Byłam w związku który trwał sześć lat. Jestem także kobietą. Moja partnerka ma dwóch synów. Był to burzliwy związek. Miała długi. Komornicy byłego jej męża zabierali pół wypłaty. Pomoglam. Dałam 7tysiecy bo potrzebowała na już wzięłam dwa laptopy z Pleya z na raty dla synów, bo potrzebowali. Wszystko miala oddac i spłacać. Zapłaciła kilka rat, wszystko splacam ja i tak jest do dziś. Rozeszlysmy się. Prosiłam ją by spłacania. Wszystko jest na mnie i nie ma zamiaru spłacać. Mam jakieś szanse? Ja nie mam z tego nic, splacam raty i laptopy które z głupoty wzięłam dla Niej. Edyta

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Mar 2022 17:09

Szanse są niewielkie. Jak rozumiem nie dysponuje Pani żadnym dokumentem dotyczącym spłaty sprzętu zawartym z byłą partnerką ani z jej synami?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)