2020.09.18 godz. 11:54 Września, Wielkopolskie

Alimnety

Wyjaśnienie sytuacji

Witam byly maz wysyla Alimenty na moje dane tytuluje przelew jako Alimenty na corke Olge i Anete jednak to nie jest moj nr konta. Gdzie mam to zglosic z ze dane sa moje lecz pieniadze ma ktos inny. On wczesniej wysyłał na moje konto lecz dwa przelewy nie moim nr konta a on podaje ze dawal mi prosze o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Wrz 2020 13:24

Dzień dobry, po pierwsze proszę sprawdzić jaki numer konta podała Pani mężowi? Po drugie proszę mu przesłać raz jeszcze numer konta i wezwać do uregulowania alimentów. Jeżeli ich nie zapłaci proszę zgłosić się do komornika. Wówczas będzie Pani otrzymywała alimenty w terminie.