2022.06.05 godz. 12:44 Czernica, Dolnośląskie

Zostałem oszukany na kryptowalutach

Wyjaśnienie sytuacji

Witam cała sytuacja wygląda tak że, zainwestowałem pieniądze 100 USD i po 12H napisali mi na chacie że moge odebrać zysk ale było trzeba wnieść opłate jedną potem drugą itp a zysk w końcu miał być wypłacony na konto bankowe w dwa dni robocze ale do tej pory nie został wysłany i żądają kolejnych opłat

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Cze 2022 21:09

Proszę iść na policję. ZOstal Pan oszukany.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)