2024.06.03 godz. 23:43 Czechowice-Dziedzice, Śląskie

Najem okazjonalny

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, chcę wypowiedzieć umowę najmu okazjonalnego. Nie mamy takiego zapisu w umowie,czynsz najmu miesięczny. Właściciel jednak może zarządać kwoty za kolejne miesiące najmu. Wypowiedzenia nam nie przyjął,powiedział ,że nie ma mowy. Znalazłam jednak,że najem okazjonalny dotyczy tylko i wyłącznie osób fizycznych nie mających firmy zajmującej się wynajmem. Jednak mój właściciel wedle umowy najmu wynajął mieszkanie jako firma wynajmując nieruchomości. NIP 6521116441. Czy jest możliwe podważenie umowy? Pozdrawiam Karolina

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Cze 2024 20:37

Zapraszam do BEZPŁATNEJ PORADY PRAWNEJ TELEFONICZNEJ - podane informacje są zbyt lakoniczne zapraszam do nie zobowiązującej konsultacji w sprawie , specjalizuje się z tego typu sprawach. Tel: 507437019