2022.12.14 godz. 07:01 Bełchatów, Łódzkie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, chce zapytać czy mogę się ubiegać o zaprzestanie w płaceniu alimentów na córkę pełnoletnią 21 lat. Córka( niby chodzi do szkoły) i pracuje ale nie mam jak udowodnić, w tym przypadku co mam zrobić i co opisać do sądu o zaprzestanie płacenia alimentów. Nadmienię iż nie mam kontaktu z córką. Dziękuję zza odpowiedz z poważaniem Włodzimierz Szymaniak

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Edyta Beata Dąbrowska

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Gru 2022 11:02

Aby odpowiedzieć na Pana pytanie, konieczne jest podanie większej ilości informacji. Jeśli jest Pan zainteresowany odpłatną pomocą prawną proszę o kontakt przez formularz na stronie https://prawniktomaszow.pl/uslugi/#uslugi-on-line albo zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na wizytę w siedzibie Kancelarii. tel. 668 178 861 lub e-mail kancelaria@prawniktomaszow.pl

Zmodyfikowano dnia: 14 Gru 2022 11:43
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)