2023.04.08 godz. 14:49 Kraków, Małopolskie

Sprawy rozwodowe

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Chcemy z mężem wsiąść rozwód ale jedyne nasze pierwsze wspólne zameldowanie było w Niemczech. Czy przez to grozi nam rozwód w Niemczech. Dodam że oboje jesteśmy obywatelami Polskimi. A słyszałam że w Niemczech są strasznie drogie sprawy rozwodowe. Proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Kwi 2023 11:45

Możecie Państwo złożyć pozew o rozwód w Polsce. Zapraszam do kontaktu email w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl