2022.10.28 godz. 12:36 Szczecin, Zachodniopomorskie

Witam . Chciałabym się dowiedzieć co mogę jeszcze zrobić w sytuacji kiedy ktoś wziął na mnie pożyczki ?

Wyjaśnienie sytuacji

Wiem kto i mam mnóstwo dowodów. Sprawę zgłosiłam na policję ale zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić, zgłosiłam jedna pożyczkę ale okazało się że jest tego więcej. Czy mogę coś jeszcze zrobić w tej sprawie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Gru 2022 19:21

Dzień dobry, rozumiem że w wyniku dokonanego przez Pana zgłoszenia prowadzone jest postępowanie przez funkcjonariuszy policji. Skoro pożyczek jest więcej i jest Pan ewidentnie pokrzywdzonym to warto czuwać nad przebiegiem postępowania. W tym też celu sugeruje skorzystać ze wsparcia prawnego w postaci wybranego przez Pana mecenasa, który może reprezentować Pana interesy w prowadzonym postępowaniu i składać w Pana imieniu wnioski dowodowe.