2020.04.19 godz. 02:51 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Dlaczego to tak długo trwa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Chciałabym sie dowiedzieć w jaki sposób moge przyspieszyć rozwod wniosek skladam 5 miesiecy temu, a ja jestem w ciąży z nowym partnerem i chcielibyśmy się pobrać przed narodzinami dziecka chociaż nie mam duzo czasu bo termin mam początek września. Czy jest jakas szansa ze zdarze?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Kwi 2020 09:18

obawiam się, że raczej obecnie Pani nie przyspieszy sprawy rozwodowej. Sądy obecnie pracują w ograniczonym zakresie. Rozpoznają sprawy oznaczone jako pilne a sprawy rozwodowe nie zaliczają się do takich spraw.