2023.08.21 godz. 09:30 Ryki Królewskie, Lubelskie

Podział majątku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam chciałabym zrobić podział majątku niestety nie wiem jak się do tego zabrać . Sprawa rozwodowa się jeszcze toczy . Mąż jak wyprowadził się zabrał wszystkie rzeczy które zostały kupione w trakcie trwania małżeństwa twierdząc że są jego . Nie posiadaliśmy żadnej nieruchomości . Jak mogę ten problem rozwiązać kiedy wiem że mąż nie chce podziału majątku bo twierdzi że jemu się wszystko należy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Sie 2023 11:51

Szanowna Pani, proszę sporządzić wniosek o podział majątku, a w nim ująć wszystkie rzeczy, które Pani zdaniem powinny podlegać podziałowi.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)