2022.06.03 godz. 17:13 Pińczów, Świętokrzyskie

Co moge zrobić

Wyjaśnienie sytuacji

Witam chciałam bym się dowiedzieć co mogę zrobić jeśli wszyscy zrzekną sie na jedną osobę a dwoje nie chce ani spłaty ani się zrzec chodzi mi o dom żeby był jeden właściciel

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2022 21:33

Musi Pan napisać więcej- tzn. z czego wynika współwłasność. Mogą Państwo zrobić dział spadku/zniesienie współwłasności bez spłat i dopłat, pamiętając żeby zgłosić do do Urzędu Skarbowego.