2024.01.24 godz. 11:35 Kołaczyce, Podkarpackie

wniosek

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Chciałbym dowiedzieć się od Urzędu Gminny, w ktorej zamieszkuje kto złożył zawiadomienie, w treśi której były nieprawdzie dane o warunkach w jakich zycje mój pies i udeżało w dobre w moją rodzinę oraz mojej osoby. Niestety Gmina nie che udzielic żadnej informacji. Mało tego pracownicy tej gminy byli na mojej posesji bez żadnego zawiadomienia spradząjac warunki bytowe psa i robiąc zdjęcia. Chciałbym złożyc dokument do owej Gminy o udzielenie informacji kto złożył to zawiadomienie i o kopie tych informacji, a także drugi dokument skargi, bo ewidentie przekroczyli swoje uprawnienia. Proszę o pomoc w sporządzeniu dokumentu. Miłego dnia

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Sty 2024 11:47

Jeśli gmina prowadzi postępowanie w tej sprawie, jako strona ma Pan prawo wglądu do akt sprawy. Proszę złożyć wniosek o wgląd w akta i po zapoznaniu się może Pan składać wnioski dowodowe w tej sprawie.