2024.07.10 godz. 16:53 Tychy, Śląskie

Koszt rozwodu za porozumieniem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt rozwodu za porozumieniem, i czy musimy korzystać z prawnika jeżeli tak to czy oboje możemy mieć tego samego.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2024 18:48

O jakie koszty dokładnie Pan pyta - koszty sądowe czy wynagrodzenie pełnomocnika? Wynagrodzenie jest zależne od tego czy prócz rozwodu są również inne kwestie do uregulowania: władza rodzicielska, kontakty z dziećmi, alimenty, ewentualnie wspólne mieszkanie i podział majątku. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)