2022.12.13 godz. 22:56 Chrzanów, Małopolskie

Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Chcialem zapytac co moge zrobic jesli moja umowa sie skonczyla nie wykorzystalem urlopu i pracodawca nie chce mi wyplacic za niego pieniedzy, poniewaz niema takiego obowiazku

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Gru 2022 09:37

Dzień dobry, wypłata ekwiwalentu należy do obowiązków pracodawcy. W przypadku chęci wysłania wezwania do pracodawcy zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)