2020.08.18 godz. 12:42 Piła Pierwsza, Śląskie

Adopcja ze wskazaniem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam chodzi mi o adopcje ze wskazaniem Ja mam 23 i chce zaadoptować córkę mojej znajomej czy mam wgl szanse ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Sie 2020 20:21

Dzień dobry, sprawy adopcyjne są skomplikowane i trudne, ciężko na podstawie jednego zdania określić szanse na adopcje. Wszystko zależy od okoliczności, wieku dziecka, jego statusu rodzinnego, pokrewieństwa z dzieckiem, relacji z matką, przyczyn adopcji, itp. Pozdrawiam