2020.08.30 godz. 13:06 Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie

W jaki sposób mogę dostać rozwod

Wyjaśnienie sytuacji

Witam chodzi mi o rozwód z żona nie mieszkamy razem już półtora miesiąca ja wynajmuje mieszkanie sam żona mieszka z rodzicami .. z jej ust jakiś miesiąc temu padło ze nie da mi rozwodu bo mnie jeszcze kocha ale kilka śni temu napisała Ze jestem żałosny ze żałuje każdej minuty ze mną nachodzi moich znajomych pyta moje koleżanki czy coś mnie z Nimi łączyło co mogę zrobić w takiej sytuacji

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sie 2020 13:23

Dzień dobry, jeżeli podjął Pan decyzję o definitywny rozstaniu z żoną to powinien Pan złożyć do Sądu Okręgowego pozew o rozwód. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak