2023.05.09 godz. 17:49 Poznań, Wielkopolskie

Artykuł 286kk

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Co będzie dla mnie jabardziej korzystne kiedy jestem w takiej sytuacji iż.. Niestety popełniłem kilka przedtepstw z artykułu 286k.k . Narazie na policjii doszli do dwóch i składałem zeznania. Co mi grozi kiedy pojde na komisariat i przyznam się z góry do wszystkiego co zrobiłem o czym nie wiedzą ale w krotce i tak by się dowiedzieli a ja zaoszczędzę im czas itd czy będę potraktowany łagodniej czy wręcz przeciwnie? Czy jak za pierwsze przestępstwo mam grzywnę to na każde kolejne też może być grzywna czy już pozbawienie wolności?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Cze 2023 09:53

Nie sposób odpowiedzieć na pytanie bez znajomości stanu faktycznego, okoliczności i dowodów. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy w sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl